Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Bajraliu - Bum Dera Boni  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

26/06/2019

2019-06-26T18:32:31+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bum Dera Boni" kënduar nga Taulant Bajraliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Taulant Bajraliu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Taulant Bajraliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet