A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Taulant Kolonja

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Taulant Kolonja is a popular singer. Në Maj 2009, Taulant Kolonja merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ne Te Dy"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Breaker G

Burim Kastrati

Chika

Xhelal Xheladini

Kacho

Nusran Fera

Nysret Hyseni

Osman Shehu

Shemi (Shemsi Bytyqi)

Alban Emiri


Tags: Taulant Kolonja

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019