Më mbaj mend (për 1 muaj)

Taulant Kolonja

Taulant Kolonja
  • Vendlindja:
  • Strugë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni E Veriut 
  • Ditëlindja:
  • 13 Shkurt
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Taulant Kolonja është këngëtar i njohur. Në Maj 2009, Taulant Kolonja merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ne Te Dy".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

I biri i

Selami Kolonjës

Vëllai i

Sidorela Kolonjës

Vëllai i

Majsela Kolonjës


Pjesëmarrja Në Festivale:


Komente 0