Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Taulant Vasili

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Taulant Vasili është një këngëtar dhe instrumentist dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 14 Korrik 2018, Mandi, Murat Nazifi, Landi Roko, Ilir Tironsi & Taulant Vasili publikojnë videoklipin "Kristi". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta. Më datë 10 Tetor 2018, Taulant Vasili & Keli Shikut publikojnë videoklipin "Unike". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Keli Shikut....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Geni Vesholli

Xhevdeti

Enver Ahmeti

Fonci Nomja

Mentor Kollari

Astrit Tirona

Shpetim Franca

Astrit Rrenja

Mandi Xhambazi

Ylber Franca

Tags: Taulant Vasili


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet