Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Taylor Swift

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  126
 • Emri i Vërtetë:
 • Taylor Alison Swift
 • Vendlindja:
 • Wyomissing 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Sh.B.A. 
 • Mosha:
 • 30 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Taylor Swift është një këngëtare e huaj shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Taylor Alison Swift është një këngëtare e muzikës country, kompozitore, aktore amerikane, fituese e çmimit Grammy Award. Në vitin 2006, ajo lëshoj këngën e saj debutuese "Tim McGraw", pastaj albumin e saj "Taylor Swift". Në Nëntor 2008, Swift lëshoj albumin e saj të dytë, Fearless. Albumet Fearless dhe Taylor Swift përmbyllën vitin 2008 në vendin e tretë dhe gjashtë respektivisht, me shitje prej 2.1 dhe 1.5 million. Swift ka lindur në një zonë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

31 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lana Del Rey

Miley Cyrus

Demi Lovato

Hilary Duff

Lady Gaga

Vanessa Hudgens

Ariana Grande

Selena Gomez

Adele

Hadise


Tags: Taylor Swift

Taylor Swift në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet