A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tayna Feat. Don Phenom

Columbiana ➡ Colombiana

 Shqip ➡  Spanjisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Columbiana

[REF. x2:]
Shum e fort kolumbiana na na na
bohet tym marijuana na na na

[Tayna:]
Doken kejt fallc sikur Barbi
Nuk mundesh mem zon as me Rari
Sa here jom nklub pi bacardi
U can't f**k with me edhe pse nuk jam Cardi B
Sa shum kena pi, Si lojna me hi
Me t njofshem i shti, ajt Papi Papi
Kom ardh me bo Parti nuk pot njoh mire
Po soy loca por ti

[REF. x4:]
Shum e fort kolumbiana na na na
bohet tym marijuana na na na

[Tayna:]
Sdin qa me zgjedh Louis a Chanel
Vet o e'Kinës, punai they Sell
Po tutet po tutet se ka ra en Dell
Jav tera buzt po jav ly me Llabell.

[Don Phenom:]
Don pheezy givenchy parisi
Ti blen pihlipp plein te
Komuna Parisit
Repera jan lame, kishe ego Artisti
Kto pjeshka po kcejn t'mora tregun o njishi
Hajde knena zemer se je super seksi
Jam en klub fresh tu kcy stil pijaneci
Jena n'klub fresh, krejt ekipa Ku do eci
I kem hekrat Na me veti
Trupin colombiana, me dolce gabbana
Lil mama, lil mama, Puro Havana
A po don puro me Ganja?
A po don "Coke Peruana"

[REF. x4:]
Shum e fort kolumbiana na na na
bohet tym marijuana na na na

[Tayna:]
When we Roll up roll up, pina pot edhe nSpot
Munesh mos mem dasht so problemi jem kot
Whine up ya body tick tock tick tock
Don Phenom e Tayana drop top on top
Whip whip whip, i whip every beat
Beli qaq i holl dy kollona me i Qit
Prit prit prit, un se pasna dit
Me u bo e famshme u dasht ti me u Shiiiiit

[REF. x6:]
Shum e fort kolumbiana na na na
bohet tym marijuana na na na


Colombiana

Colombiana muy fuerte na na na
Fumamos marihuana na na na

Todo se ve falso como Barbie
No me conquistas ni con un Ferrari
Siempre en el club bebo Bacardi
No puedes f***ar conmigo aunque no sea Cardi B
Bebimos mucho, no los puedo dejar entrar
Solo los VIP, Papi Papi común
Vine a la fiesta, no te conozco pero
Estoy loca por ti

Colombiana muy fuerte na na na
Fumamos marihuana na na na

No puedo elegir entre Louis y Chanel
Son de China, pero venden punani
Sequé tus labios pero les pondré labial

Don pheezy givenchy Paris
Compras Philipp plein en Komuna Parisit (Calle en Albania)
Los raperos dan pena, ego de artista
Estos bombones están bailando,
These peaches dancing, me sumo a tus fans
Ven para acá cariño porque eres super sexy
Estoy en el club bailando como borracho
Estamos en el club con el equipo, genial
Llevamos pistolas
Cuerpo de colombiana, com Dolce Gabbana
Lil mama lil mama, Puro Habanero
Quieres un puro con ganja?
Quieres coca peruana?

Colombiana muy fuerte na na na
Fumamos marihuana na na na

Cuando liamos y liamos, fumamos hierba en el lugae
No me amas, no es mi problema
Te quejas de ese cuerpo tic toc tic toc
Don Phenom y Tayana en un convertible
Azoto, azoto, azoto cada golpe
Mi panza es muy pequeña
Espera, espera, espera, no sabía
Que para ser famoso te tienes que vender

Colombiana muy fuerte na na na
Fumamos marihuana na na na

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019