Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tc-Alboz

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Tc-Alboz është një grup artistësh. Më datë 10 Gusht 2009, Tc-alboz publikojnë videoklipin "Gangsta Tc"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Jet

Raiders

Te Tjeret

Merimanga

Crunkboys

Bloody Gangstaz Family

Okupatorat

Armial

Tags: Tc-Alboz, Tc Alboz, West-Alboz, Tc-Recrods


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet