Live Video

TC - Do You Know  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/04/2015

2015-04-21T18:22:56

Pjesëmarrëse në

Celësi Muzikor 9
Baby do u know
Nuk du kerken , po vetem ty .
Une po du me t’zan
se po m’pelqen, me te pas une ty

1.Ti je frymzim si rrezja e diellit ne mengjes
Si Oksigjen I paster kur afer teje mbes
Ti rrezaton veq Drite si energji prej rrufeje
Toka sillet rreth diellit e une sillem rreth teje
Ti po I don makinat e fundit krejt tipit tri
Po don veq Channell edhe Shpi ne periferi
I ke shume deshira te shtrejta jo te lira
Dallon shum prej shoqeve ti je ma e mira

Ajo ka menyren gjithmone me qen On
Krejt ndryshojne si Stin ajo si kameleon
E bon cdo sen per lek ka dhe eksperience
Kur del Ne Kopertina nuk ka konkurenc

Bohesh e pa kapshme ke bo lamsh ni estrad
per me dal me ty duhet vize ne ambasad
Ne rruge vetem kur del ,parfum bjen era
Ke bo hapa para tash don me dal me rrepera

Baby do u know
Nuk du kerken , po vetem ty .
Une po du me t’zan
se po m’pelqen, me te pas une ty


2.
Ti e ke diplomen me qen e lazdrume gjithmon
Edhe semaforim me te kuqe sa her e kalon
Vlera jote shume e lart e kalon edhe Barin
Tregom kur tkesh nevoj me ta plotesu orarin

Me ta prek belin buza jote mkall ,gati po me lidh
Synin kur e mbyll ne trup ma djeg ti cdo qeliz
Je pasioni jem I dyt ,normal mas muzikes
Per ty jam me I rralli si luani I zi te Afrikes

Ti je peshk I rrall po du me tpas meniher
shume Sensuale Sweet, si Krem caramel
Buza jote zjarr e kuqe si gjaku , qe terbon si dem
I Don’t know your name it’s a goddamn shame

Degjon veq Rihanen shpesh dhe Hip hop
Frymzimi Jot I dites veq kanga hands up
Ti e din qysh une vi prap se nuk e boj per fame
Im up in this Bitch but you haved my name


Baby do u know
Nuk du kerken , po vetem ty .
Une po du me t’zan
se po m’pelqen, me te pas une ty


Më Shumë Këngë Nga TC: