Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  106
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: TDS është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Grupi TDS ishte i perbere nga dy anetare. Eshte nje grup qe vjen nga Prishtina dhe qe shperthyen ne sken ne fund te vitit 2008. Ne vitin 2013 grupi shperbehet dhe te dy i bashkohen grupit te sapo krijuar BABASTARS. Në vitin 2008, TDS publikojnë albumin "17 Arsyje". Më datë 2 Qershor 2011, TDS publikojnë videoklipin "Ka Je", në bashkëpunim me Nora Istrefi. Videoklipi u prodhua nga Pixels Production. Me këtë këngë, TDS u paraqit në këto festi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

11 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Majk

Ish-Anëtar i grupit

Onat

Shto profile

zyrtareHello (2013)

17 Arsyje (2008)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tornados

Da LIGS

Double G Army

Kthetrat

B.F.P

Cannibalz

Explode

Antrax

Levels

Black Shadow

Tags: Tds, T.D.S, T.D.S., Majk


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet