Më mbaj mend (për 1 muaj)

TDS - Outro (Hello) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

[Onat]
Jena pure, ndriqim per atmosferen
Rrugt mi pas mshel, hip-hopi na qel deren
Bojna sene msheft, sjena na qe qelem
Kejt hitet shukaten, saher qe na kthehem
Kallzoj shokve, edhe shoqev-
TDSat jon Kthy prap amo jo per koqe
Doni mu kon tbukur, okej jeni tbukur
Rrepin lej nior ton, mos naj pre udhen
Thjesht nrrug ntona, ju lshone rrugen
Kuder
Rrepi lyp burr, ti je kukell
Une thom qa ma don zemra BITCH
Ti se ngon se ta plasi zemren e prisht
Sa kom un n'men, spunon dora mi bo tekste
Rrimat I kom tthella, qiritin nnendetse
Edhe nqse lojna rrepin, sbojna mo
Edi qe neser mesim Still Dre-ja nKosov

[Dr.Mic] [2x]
Po foli per vip, nuk jom tu lu qoke
Kush u kthy kallzoju kept shokve
E nxjeri mikrofonin pi shoke
fjalt e mija vin si pluma e rocket
Pow Pow Pow
Edi qe ju hem heen


Ky tekst u dërgua nga prodigyTDS
Publikimi: 16/08/2013


TDS - Outro (Hello)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Outro (Hello)".
3. Video është e këngës "Outro (Hello)", por nuk këndohet nga TDS.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TDS:


Komente 0