Më mbaj mend (për 1 muaj)

Te Vertet

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Te Vertet është një grup artistësh i njohur. Në Prill 2005, Te Vertet marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Jemi Gati". Në Maj 2009, Te Vertet marrin pjesë në Top Fest 6 me këngën "Ti Po Don"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

R.A.G

Erozioni

Madd Dogs

Night Rappers

Grupi Mjellma

Ligji Rruges

Supernova

Orient Express

Tempulli G

Kadenca Dhe Naseri

Tags: Te Vertet, Te Ver8, Te Vertetet, Te Ver8et


Komente mbi këtë artist