Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tea Memeti

Tea Memeti
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 18 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
Këndon kryesisht: pop

Tea Memeti është këngëtare. Muzika është bërë pjesë e ëndrrave të saj që prej pesë vitesh. Ajo këndon në koncertet e shkollës dhe publikon këngë të këngëtarëve të saj të preferuar të kënduara nga ajo vetë në youtube. Tea ka pasion muzikën rock dhe në të ardhmen e sheh veten si këngëtare. ‘The Voice’ ka qenë përherë një nga ëndrrat e saj më të mëdha.

Në vitin 2018, Tea Memeti merr pjesë në Voice Kids Albania.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Pjesëmarrëse në

The Voice Of Albania


Komente 0