Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tenka (Big Papi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Tenka (Big Papi) është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Reperi nga Deçani, por që jeton në diasporë është edhe shok i ngushtë i Taulant Xhakës, yllit të kombëtares shqiptare. Më datë 28 Gusht 2014, Tenka publikon videoklipin "Kush O Tenka". Me këtë këngë, Tenka merr pjesë në Zhurma Show 2014 në vitin 2014. Më datë 28 Tetor 2014, Tenka publikon videoklipin "Big Papi". Më datë 25 Prill 2015, Big Papi publikon videoklipin "A Po Vjen". Më datë 27 Qershor 2015, Big Papi publikon videoklipin "As...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fresh-P

B-Bami

Bidaki

Scorpion

Hanello

Lil Ami

Oran G

Dj Bussulla

Fulzan-G

Biggi


Tags: Tenka, Big Papi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet