Më mbaj mend (për 1 muaj)


Big Papi - Ferrari

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ferrari".
3. Video është e këngës "Ferrari", por nuk këndohet nga Big Papi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Big Papi - Ferrari  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Komente

Asnjë Koment

18/08/2019

2019-08-18T15:00:03+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ferrari" kënduar nga Big Papi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Big Papi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Dhurata Dora - Ferrari

Oooo pse me mu nuk u bone real ti asnjiherë jo asnjierë
Me ty nuk foli jo be lali mmm
Ni thon, i jemi dy ferrari mmm
Me kon i jemi don o honey mmm
Ta merr mendja ani ani yeah mmm

Me ty nuk foli jo be lali ah ha
Ni thon i jemi dy ferrari ah ha
Me kon i jemi don o honey mmm
Ta merr mendja ani ani yeah

Ah ha baby boy you like it qysh po dokna
Kqyr me sy po jo nuk jam e jotja
Pse po shitesh mister lovah lovah
Kur krejt fotot po mi bën like

Mhm
Von je çu prej gjumit
Ti prej meje good luck
Un nuk jam për loja po ta bona shahmat
Për bizhuteria ti ke hup diamant
Mos meno po kthena un veç jam tu i dhon gaz

Adios bebe, adios bebe
Veç mos m’bon nervoz se di me kon crazy
Adios bebe, adios bebe
E meritove, qysh e lype e gjete

Oh no, no kallma
Për dashni njo kallma
Veç edhe njo kallma
Për dashni ti kallma

Me ty nuk foli jo be lali mmm
Ni thon i jemi dy ferrari mmm
Me kon i jemi don o honey mmm
Ta merr mendja ani ani yeah mmm

Me ty nuk foli jo be lali ah ha
Ni thon i jemi dy ferrari ah ha
Me kon i jemi don o honey mmm
Ta merr mendja ani ani yeah

Pe shoh nuk po munesh e po bohesh kishe nuk po t'pëlqej
Zemër qiti syzat a pe sheh po shkëlqej
E kam karakterin honey kqyrma karrierën
Tani ulem edhe folim un e ti

Adios bebe, adios bebe
Veç mos m’bo nervoz se di me kon crazy
Adios bebe, adios bebe
E meritove qysh e lype e gjete

Oh no, no kallma
Për dashni njo kallma
Veç edhe njo kallma
Për dashni ti kallma

Me ty nuk foli jo be lali mmm
Ni thon i jemi dy ferrari mmm
Me kon i jemi don o honey mmm
Ta merr mendja ani ani yeah mmm

Me ty nuk foli jo be lali ah ha
Ni thon i jemi dy ferrari ah ha
Me kon i jemi don o honey mmm
Ta merr mendja ani ani yeah

Florid, Kapiten & Dibo - Ferrari

Reff

Qa e pash ni ferrari me ngjyr t zez men
Mka shti me ndrru planin per krejt jeten
Qa e pash ni llambo me ngjyr t zez men
Mka shti me ndrru planin per krejt jeten

Kerre n tona ont, motivim i nalt
Shehri shum i ran, e mun met ba budall
Llambo 1milion paret jon tu kalle
Pse nuk po beson, kur ntona ant po ndodhe

Verse 1

Kerri shum i rralle
N qehre shum i ran
Nsheher je i ran
T therri o budall
Nuk e ki iden
Me sy qa kom pa
Me shok qa kom ba
Sa her posht kom ra

Ama asniher sjom nal
E kom dit ko me ja dal
Se qaj ferrari me ngjyren e bardh
Mka bo jeten krejt krejt ndryshe me pa

Dicka qe kerkush se ka
Per toke tu jetu n sefa
E ti nuk ki as me kon mu knaq
Se me kerkon hiq kurgjo se ndan

Reff

Qa e pash ni ferrari me ngjyr t zez men
Mka shti me ndrru planin per krejt jeten
Qa e pash ni llambo me ngjyr t zez men
Mka shti me ndrru planin per krejt jeten

Kerre n tona ont, motivim i nalt
Shehri shum i ran, e mun met ba budall
Llambo 1milion paret jon tu kalle
Pse nuk po beson, kur ntona ant po ndodhe

Verse 2

Udhve tu sill
naper cdo qosh
Per ni thes plot
mbret ahmet zog
Paret nkry
Jon mot per mot
Kom pa onderr
Ferrari gold

Let mi have dat ferrari
Hazin tem nuk e nali
Fjal let bajn
Veq vim i marrim
Nese don hajde let na nalin

Paret un i du met parin
Kejt paret gjuj met parin
So problem nese folin
Let vin e le tna nalin

Bebe Rexha - Ferrari

Every day is a blur
Sometimes I can't tell what day it is
Don't know what day it is
Can you tell me what day it is?
Life's passing by
'Cause I'm out chasing empty highs
Every hello just means goodbye
But I'm looking for more this time

Can we start to slow it down?
Can we learn to live right now?
I just want to feel it all

[Chorus]
I'm a Ferrari pulled off on Mulholland Drive
Over the city, the lights are so pretty from up here
I'm a Ferrari and after the party is done
I keep on going, missing the moments
Living in the fast lane is getting kind of lonely (yeah)

Whoo, ooh, ooh-ooh
Whoo, ooh, ooh-ooh-ooh
Whoo, ooh, ooh-ooh
Living in the fast lane is getting kind of lonely
Whoo, ooh, ooh-ooh
Whoo, ooh, ooh-ooh-ooh
Whoo, ooh, ooh-ooh
Living in the fast lane is getting kind of lonely

Got a heavy heart
'Cause it's still beating on its own
Might be going out in the ground
But I'm still coming home alone
Not trying to say I'm not grateful for everything
I'm just going too fast to see
All the good things in front of me

[Chorus]
I'm a Ferrari pulled off on Mulholland Drive
Over the city, the lights are so pretty from up here
I'm a Ferrari and after the party is done
I keep on going, missing the moments
Living in the fast lane is getting kind of lonely

Whoo, ooh, ooh-ooh
Whoo, ooh, ooh-ooh-ooh
Whoo, ooh, ooh-ooh
Living in the fast lane is getting kind of lonely
Whoo, ooh, ooh-ooh
Whoo, ooh, ooh-ooh-ooh
Whoo, ooh, ooh-ooh
Living in the fast lane is getting kind of lonely

[Chorus]
I'm a Ferrari pulled off on Mulholland Drive
Over the city, the lights are so pretty from up here
I'm a Ferrari and after the party is done
I keep on going, missing the moments
Living in the fast lane is getting kind of lonely

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Tenka (Big Papi):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet