Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tenori

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
  • Emri i Vërtetë:
  • Lindrit Abdiu
BIOGRAFIA: Tenori është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 20 Nëntor 2020, Tenori publikon videoklipin "Nje Shkendi". Më datë 30 Maj 2021, Tenori publikon videoklipin "Kam Ikur Unë Nga Unë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Ferit Abdiu....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Tenori, Lindrit Abdiu

Komente 0