Teo Dumani
Teo Dumani

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Teo Dumani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 11 Maj 2023, Teo Dumani publikon videoklipin "I Marrë". Kënga u orkestrua nga Klodian Qafoku. Videoklipi u prodhua nga Cinematic Albania, ndërsa produksioni audio u realizua nga Klodian Qafoku. Më datë 26 Korrik 2023, Teo Dumani publikon videoklipin "Nale". Teksti i këngës u përgatit nga vetë Teo Dumani, teksa për arranzhimin u kujdes Klodian Qafoku. Videoklipi u prodhua nga Cinematic Albania, ndërsa produksioni audio u realizua nga Kl...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0