Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tergita Gusta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Tergita Gusta është një këngëtare e njohur. Në vitin 2002, Tergita Gusta merr pjesë në Ethet E Së Premtes 1. Në Dhjetor 2004, Tergita Gusta merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Me Ty, Pa Ty". Në Maj 2008, Tergita Gusta merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nate Dhe Dite"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ludjana Rrapa

Desjana Kamberaj

Pajtesa Tessi

Xhejni Lito

Irsa Qosja

Nertila Selmanaj

Aferdita Lala

Morena Dyli

Matilda Shushari

Vera Laçi

Tags: Tergita Gusta, Tergita, Tergita Megusta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet