Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Terror A.K.A Shkupi

Nuk ka akoma asnjë votë

 • Emri i Vërtetë:
 • Faruk Ibishi
 • Vendlindja:
 • Shkup 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Terror A.K.A Shkupi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertet esht Faruk Ibishi, ka lindur me ne Shkup, ne nje lagje ku mbreteronte Gansterizmi. Vete emri Terror u tregon nje jete te rende me probleme dhe kete emer e mori pershkak se prej ne femijeri ai ishte me temperament dhe me te moshuarit e rethines ja dhane kete emer. Shkaku qe ai zgjedhi kete muzike ishte vendlindja e tij dhe per ate njihet si Terror a.k.a Shkupi. Me rep filloi te meret prej vitit 2004 ku beri disa demo ichizime...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Dringo

Hary-B

Geri (M)

Brave-L

Ylldrit Jakupaj

KOG

Lugatti

Alb-G

Fitim Bajra

JMC

Tags: Terror A.K.A Shkupi, Terror Aka Shkupi, Faruk Ibishi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet