A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Teuta Blaka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
  • Vendlindja:
  • Peje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Teuta Blaka është një këngëtare e njohur. Ajo kreu shkollimin fillor dhe te mesem ne vendlindje, ndersa studioi ne universitetin e NY ne Tirane, degen mardheniet nderkombetare dhe diplomacy. Shkollimin master e vazhdoi ne kolegjin Fama ne Prishtine. Eshte e martuar, ka nje vajze dhe jeton e punon ne vendlindje, ne Peje. Me muzike filloi te merret shume heret, qe ne femijeri, ka kryer shkollen e ulte te muzikes e zoteron Flauten. Nderkohe eshte marre edhe me aktrim, meqense ka kryer shko...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Fitore Gjonbalaj

Besa Morina

Drenusha Latifi

Viona Shabani

Albulena Kajtazi

Jasmina Sahiti

Dorina Xerxa

Valentina Ajdari

Syzana Jashanica

Llollo


Tags: Teuta Blaka, Teuta Blakaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019