Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Blaka - Qpo Ndodh Me Mua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12

Rreze te zjarrta
ne syte e tu
Jam yll i larget
qe shume te du
Diellit i humb edhe shkelqimi
nga bukuria dhe tundimi

Sa here te shoh
un ty hutohem
krejt pa dashur
nga ti afrohem
Dhe deshira behet mal
por prape diqka me thote ndal...

REF x2
Jo nuk e di
qpo ndodh me mua
aq pak te njoh
sa shume te dua
Veten time kurr sdo ta kuptoj
por mire e di
nuk do te harroj .


Ky tekst u dërgua nga Nisa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Teuta Blaka
Publikimi: 01/12/2005
Festivali: Zhurma Show 2005


Teuta Blaka - Qpo Ndodh Me Mua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qpo Ndodh Me Mua".
3. Video është e këngës "Qpo Ndodh Me Mua", por nuk këndohet nga Teuta Blaka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Blaka:


Komente 0