Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Gashi - Eshte Dashuri Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


jeta jote aventur
pse ti nuk ndryshove kurr
me trego
qka ka me pak
se ato qe i ke qdo nat2
reff
pse ti nuk e kupton
jam ajo qe shum te don
ne ket jet te kam veq ty
te vetmen dashuri(2*
nnnnnnnnnnnnnn
oooooooooohhhhhhh
nuk esht loj esht dashuri
por per ty nuk ka rendesi
ti as veten se kupton
per nje nat dashuron
ti as veten se kupton
per nje nat dashuroooooooooooon
pse ti nuke kupton
jam ajo qe shum te don
ne ket jet te kam veq ty
te vetmen dashuri(2*
ten tenennnnnnn
pse ti nuk e kupton
jam ajo qe shum te don
ne ket jet te kam veq ty
te vetmen dashuri(2*


Ky tekst u dërgua nga Teuta


Nuk kemi video për këtë këngë.


Teuta Gashi
Publikimi: 16/05/2008
Festivali: Polifest 2008


Teuta Gashi - Eshte Dashuri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eshte Dashuri".
3. Video është e këngës "Eshte Dashuri", por nuk këndohet nga Teuta Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Gashi:


Komente 0