Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Osmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
Teuta Osmani është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Raimonda Moisiu

Rina Kolonja

Adivie Hoxha

Arsela.P

Mina Caushi

Alma Feruni

Pranvera Fusha

Silvia Hametaj

Oriada Dajko

Dalina Shehaj

Tags: Teuta Osmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet