Teuta Pango Zhapa
Teuta Pango Zhapa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Teuta Pango Zhapa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo e lehtë. Më datë 30 Janar 2018, Teuta Pango Zhapa publikon videoklipin "Pertej Detit". Muzika e këngës u punua nga Vladimir Kotani, teksti u shkrua nga Arben Duka, ndërsa për orkestrimin u kujdes Vladimir Kotani. Më datë 6 Dhjetor 2019, Teuta Pango publikon videoklipin "Mos Gjyko". Më datë 9 Mars 2020, Teuta Pango publikon videoklipin "Miqesi E Vertete". Muzika e këngës u punua nga Vladimir Kotani, ndërsa teksti u shkrua nga Arben Duka. Videoklipi u...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0