Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Teuta Selimi

Tags: Teuta Selimi, Tuta Selimi

Vendlindja: Prishtinë      Mosha: 41 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Demi  
Teuta Selimi është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë popullore. Ajo është një ndër këngetaret më të nohura nga Kosova.Për disa vjet Teuta ka jetuar në Zvicër.Endërra e saj ka qene per tu kthyer në Kosovë, fatmirsisht ajo menjëherë u kthye në vendlindje për të qenë pranë familjes dhe shoqërisë së saj.Për ndryshe është e martuar dhe ka dy femijë,njëri quhet Noar ndërsa tjetri quhet Matis.Ajo gjithmonë është në trend me kohën dhe me videoklipet e saj të cilat pëlqehen shumë nga publiku dhe arrijnë shumë klikime ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  179

Magnet (2011)

Live 2010 (2010)

Live (2009)

U Kall Atmosfera (2009)

Per Ty Djale (2008)

Non Stop


» Dërgo Një Këngë »


Miqt E Mi
E Pa Shpres
Kush Don Le T'feston
Femer
S'do Të Bëhesh Burrë
Cka Po Dojm
Non Stop
Me Nuk Jemi Pa

Përkthime (3)

Krijoni Një Kartolinë
teksteshqip.com © 2007 - 2017