Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Plaget E Mija Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Koh e gjat shum ka kaluee une vuj ne vetmi
Mallkoj veten dhe te gjitha qe ti fala ty
Mu betove me premtove nuk te nderroj me asgja
mu largove e me harrove e me le tuj qa

Ref.2
Plaget e mijaa si sheroj ne vetmii nuk mundd tjetoj pa tyy
plaget e mijaaa si sheroj ne vetimiii nuk mund te jetoj pa ty

Mu betove me premtove nuk te nderroj me asgja
mu largove e me harrove e me le tuj qa

Ref.2
Plaget e mijaa si sheroj ne vetmii nuk mundd tjetoj pa tyy
plaget e mijaaa si sheroj ne vetimiii nuk mund te jetoj pa ty

Mu betove me premtove nuk te nderroj me asgja
mu largove e me harrove e me le tuj qa


Ky tekst u dërgua nga Wlera

Teuta Selimi - Plaget E Mija
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plaget E Mija".
3. Video është e këngës "Plaget E Mija", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0