Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Zemer Me Dogji Malli Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  10

Mu duk se u prish dunjaja , Se u ba Kijameti
Ate dit kur zemra ime pa Dashuri Mbetiii
Mu duk Se jeta mbaroj , Rinia Mu shua
n'don se shpresa vdes e fundit une vet e Dua

Ref (X2)
Zemer mdogji malli zemer
Per se Gjalli zemer
Shum po vuaj mos u ban se jemi e Huaj(x2)

Mu duk se u prish Dunjaja , Se u ba Kijameti
Ate dut kur zemraa ima paa dashuri mbeti
Mu duk se jeta mbaroj Rrinia mu shua
n'don se shpresa Vdes e Fundit une vet e Dua

Ref (x2)
Zemer mdogji malli zemer
Per se Gjalli zemer
Shum po vuaj mos u ban se jemi e Huaj(x2)

Ref (x2)
Zemer mdogji malli zemer
Per se Gjalli zemer
Shum po vuaj mos u ban se jemi e Huaj(x2)


Ky tekst u dërgua nga trishtu

Teuta Selimi - Zemer Me Dogji Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Me Dogji Malli".
3. Video është e këngës "Zemer Me Dogji Malli", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0