Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Digje Fare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

2x
Do ta ndezim kllabin sot
ritmi lart une duart poshte
qikat neper taka lujne
e me sy krejt po i gjujne..

2x
Kalle kalle vendin krejt ti kalle kalle
digje digje atmosferen digje fare
fale fale zemren bukurosh ti fale
digje digje atmosferen digje digje fare

2x
Gotat plote e lart i ngrejm
me ba party na pelqen
po vallzoj e po kendojme
bahet nami nkllabin tone

Kalle kalle vendin krejt ti kalle kalle
digje digje atmosferen digje fare
fale fale zemren bukurosh ti fale
digje digje atmosferen digje fare


Ky tekst u dërgua nga Erlinda

Teuta Selimi - Digje Fare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Digje Fare".
3. Video është e këngës "Digje Fare", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0