Thanas Marko
Thanas Marko

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Thanas Marko është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Dhjetor 2011, Thanas Marko publikon videoklipin "Kece Stai Nerite". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 22 Tetor 2012, Thanas Marko publikon videoklipin "Kolazh". Kënga u orkestrua nga Endrit Furtuna. Videoklipi u prodhua nga kompania Shqipja Master Më datë 15 Korrik 2013, Thanas Marko publikon videoklipin "Kenge Per Boroven". Në Nëntor 2013, Thanas Marko merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Dola Shoke Dola"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 1