A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Voice Of Albania

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9
BIOGRAFIA: Voice Of Albania është një talent show e njohur. The Voice startoi më 21 tetor të vitit 2011. Ky talent-show ka për detyrë të zgjedhë Zërin e Shqipërisë dhe vlerësojë si fillim vetëm zërin duke anashkaluar performancën apo dukjen. The Voice ka 4 antarë jurie, të cilët njihen edhe si "Tranjerë". Në sezonin e parë në panelin e jurisë bënë pjesë: Sidrit Bejleri, Alma Bektashi, Miriam Cani dhe Elton Deda. The Voice, është një spektaklet më të ndjekura në Shqipëri. Formati i këtij evenimenti përbëhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Star Academy Albania

Albanian Star

Ethet E Së Premtes

X Factor Albania

Gjeniu I Vogel

Festivale Për Fëmijë

Musical-Fest

Shkodra Fest

Polifest

Prizreni Music Fest


Tags: Voice Of Albania, The Voice Of Albania, The Voice

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019