Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Thoma Loli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Thoma Loli është një këngëtar dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Nëntor 2010, Thoma Loli & Luan Huse publikojnë videoklipin "Kaba". Më datë 17 Tetor 2017, Thoma Loli publikon videoklipin "Pogonishte". Më datë 21 Qershor 2019, Thoma Loli publikon videoklipin "Pogonishte Dyshe Delvinjote"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ilia Basho

Redi Penko

Rrapo Hazizaj

Nimet Sulkaj

Perlat Pashaj

Refat Sulejmani

Emiljano Dhe Grupi

Behar Spahiu

Altin Ranxha

Fatos Xhaferi

Tags: Thoma Loli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet