Më mbaj mend (për 1 muaj)

Threedots

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  60
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Threedots është një produksion, label dhe grup producentësh shumë i njohur. Threedots Productions ne baza te statistikave mund te renditet si studio me e madhe e produksioneve muzikore ne Shqiperi me mbi 450 krijime muzikore te realizuara nga producentet e saj Flori Mumajesi, Kledi Bahiti, Andi Gramm, Vicky, per mbi 120 artiste te njohur dhe te rinj, shqiptare dhe te huaj. Ne histrorikun e krijmeve te kesaj studio, renditen edhe artistet me te njohur shqiptar (mund ti gjeni ne kategorine Artiste te ketij website) shum...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Anëtarë në Labelin Threedots:

Flori Mumajesi

Shkurte Gashi

Bruno

Klajdi Haruni

Erik Lloshi

Andy Gramm

Kledi Bahiti

Dj Vicky

Elvana Gjata

Tags: Threedots

Komente 0