Më mbaj mend (për 1 muaj)

Thuthuruket

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Thuthuruket është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Janar 2016, Thuthuruket marrin pjesë në Polifonia 2016 me këngën "Thuthuruket"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Boom Team

Hakerat

Turgut Ozal College

Hepsy Junior

Grupi 3D

Grupi I Femijeve Kromatika

Picirruket

Xixëllonjat

Metila's MFE

Fantastico Band

Tags: Thuthuruket


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet