Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Ardit Breçani
 • Vendlindja:
 • Tropojë 
 • Mosha:
 • 29 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Tidra është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ardit Breçani i njohur me pseudonimin TidRa, i cili ka bashkpunuar Me Emra te Medhenj Te Muzikes Hip Hop Siç Jan DMC a.k.a Babloki Dhe Stresi, perkatesisht me kengen "Osht e Nxeht" e Lancuar ne vitin 2009 dhe "Ke Ni Per Mu" ne vitin 2011. Në Maj 2013, Tidra merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Deshira Jote", në bashkëpunim me Brikena & Inodirrill. Në Maj 2013, Tidra merr pjesë në Celësi Muzikor 7 me këngën "Pa Rrena". Në Maj 2015, Tidra ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Paniku

Blazer

Mali G

Bohemi

Doza

Zero

Leuname

Jointinjo

Ace

Ibra-G

Tags: Tidra, Ardit Breçani, Ardit Brecani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet