Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Tika Behrami

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Emri i Vërtetë:
  • Flutura Behrami
  • Vendlindja:
  • Klinë E Mesme 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Tika Behrami është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i saj i vërtetë është Flutura Behrami, ajo vijë nga fshati Klinë e Mesme, të komunës së Skenderajit. Ajo shkollën fillore dhe vitin e parë te gjimnazit e vijoi në Skenderaj, ku me pas bashkë me familje u zhvendos në Prishtinë dhe tani pritet të jetë nder rep-artistet me te mira pas Taynes, Rines etj. Ajo është e afërme (kushërira) e ish-kandidatit për kryetar të komunës së Skenderajit, Cenë Behramit. Më datë 31 Tetor 2019, 2TON & Tika pub...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Manii

Adriana Hisker

Maria Zeme

Lil Linda

Dori (Rap)

Mjolli

Out Lawz-E

Kaltrina Pepaj

BOXi

Eir

Tags: Tika Behrami, Flutura Behrami


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet