Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  14
 • Emri i Vërtetë:
 • Tiki Krasniqi
 • Vendlindja:
 • Kaqanik 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 31 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Tiki është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. TiKi Krasniqi lindi në Kaqanik Të Vjeter, aty ku dhe jeton. TiKi është I apasionuar pas muzikes. Në Korrik 2010, Tiki merr pjesë në Kosova Fest 2010 me këngën "Dhezim Flak", në bashkëpunim me Maksi. Më datë 24 Korrik 2010, Etna publikon videoklipin "Ama Qiken", në bashkëpunim me Tiki. Më datë 15 Qershor 2011, Tiki publikon videoklipin "Ti Je Kuptim". Më datë 13 Shtator 2018, Tiki publikon videoklipin "Miliona"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Real Mc

GT

Xhero

Blasta

Lil' Liri

Bonsaton

Barooti

Alidema

Cyclone

Tensioni G

Tags: Tiki, Tikki


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet