A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Tila is a singer. Në Maj 2009, Tila merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Jeta". Më datë 9 Nëntor 2018, Tila & Murat Nazifi publikojnë videoklipin "Romance". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Olsi Celmeta. Më datë 30 Dhjetor 2018, Tila publikon videoklipin "Baby Boo & Murat Nazifi". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vally

Miranda Kondakçi

Nida

Ada Hoxha

Dorina

Fatima

Fabiola Lila

Monika

Anjeza Qose

Albana Kastrati


Tags: Tila

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019