Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Timi është një këngëtar. AUTOBIOGRAFI: Quhem Premtim Krasniqi (Timi) dhe jom nga Fshati Junik City dhe qyrse nga mosha 15 vjet ja pata nis te interesona per rap dhe te ndegjoj muzik rap shqip dhe anglisht dhe Gjermanisht - prej vitit 2003 deri ne vitin 2006 Mas vitit 2006 shkova ne kosove, per her te dyt veres ne korrik dhe fillova qe ta boj per her te par proven ne studio ne peje dhe mas anej ne vitin 2009 nuk shkoj koh e gjat dhe fillova qe ta ingjizoj kengen e pare...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Nootix

Siller Banioz

Ghost Pymm

Blackhell

T-One

Fis'ko

Philipsx Tell'em

Koda

Click-E

Act

Tags: Timi, Premtim Krasniqi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet