A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Timi Novoberda (Tim)

Choose star rating

Rating:  2.7 / Votes cast:  7
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Timi Novoberda (Tim) is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. I ri dhe mjaft ambicioz, muzikën e ka hobi por e bën me shumë qejf. Fundjava titullohet një nga projektet më të reja që ka realizuar Tim. Me muzikë nga High records LilBeats dhe BledBeats, ka bërë senzacion të madh me projektin e ri. Reperi Tim për momentin menaxhohet nga Liberiani vëllai i Getoar Selimit ndërkohë që jeton dhe vepron në Prishtinë. Bashke me Trim Rakovicën dhe Genc Shaqirin, janë treshja e cila kanë publikuar së fundmi projektin...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dossty

Lav'da

Arbër Kurtaj

3 Treshi

Nush

Buta

Rrugaci I Art

F-Tim

Ummet

Danny Boy


Tags: Timi Novoberda, Tim

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019