Kristina Vreshti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Zvicër 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Kristina Vreshti është një këngëtare e njohur. Kengetarja Kristina Vreshti e njohur ndryshe me emrin artistik Tina, eshte shquar qe e vogel si nje vajze me karakter unik pra dallonte nga vellezrit dhe motrat e saja. Qe e vogel ajo e ka shfaqur fillimisht talentin e saj si kercimtare ku merrte pjese ne te gjitha aktivitet shkollore qe shkolla posedonte dhe bente per festa te ndryshme kombetare. Kristina Vreshti ne vitin 2000 e shfaqi talentin e saj per muziken. Pastaj Kristina ne vitin 2006 u ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Deniza

Ajkuna Anxhaku

Xhejni Lito

Suela Malo

Persa

Morena Dyli

Siciliana Mazi

Megi Laska

Irva Stefa

Nertila Selmanaj


Tags: Kristina Vreshti, Tina

Krijo Një Kartolinë