Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tina Qeli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  70
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
BIOGRAFIA: Tina Qeli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 30 Prill 2017, Agush Idrizi publikon videoklipin "Sie Liegt In Meinem Armen", në bashkëpunim me Tina Turaner. Më datë 19 Nëntor 2017, Mc Ton1y & Tina Qeli publikojnë videoklipin "Wo Bist Du". Më datë 14 Shkurt 2018, Tina Qeli publikon videoklipin "O I Dashur". Më datë 30 Korrik 2018, Tina Qeli publikon videoklipin "Zjarri I Zemres Time", në bashkëpunim me Mc Tony. Më datë 9 Tetor 2020, Tina Qeli publikon videoklipin "Mashup Ge...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erza Loshi

Alma Kryeziu

Jetesa Gashi

Arijana

Vali (F)

Hana Jahaj

Ronita Zeneli

Ilja

Suela Xholli

Blerona Bytyqi

Tags: Tina Qeli, Tina Turaner


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet