Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tina Qeli - Qe 1 Vit E 7 Dit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ty te kam dasht
Dheee vetem tyy me vite ktu
Neee zemer, te kam mbaajt

Un kam mendu
Qe dote nundem met harru
O sa keq jam mashtruuu
Shum kam gabu veten e kam genjyer
Dhe nje dashuri e kam shkatruuuu

Ref:
Qe 1 vjet e 7 diit
Unnne zdo nat ti dua a ta dy syy oooooh

Qe 1 vjet e 7 diit
Un skam guxu as met tregu qe te duu oooh
Kur hallall qe zemren sta kam dhaaan

Gjith,mone kam qeen
jaam veq e jotja
Dhe deri fund te botes do te jeeem
Idua ata sy qe vezelojn
Kur me shohin un te dua vetem ty
Shum kam gabuuu veeten e kam genjyer
Dhe nje dashuri e kam shkatruuu

Ref:

Qe 1 vjet e 7 diit
Unnne zdo nat ti dua a ta dy syy oooooh

Qe 1 vjet e 7 diit
Un skam guxu as met tregu qe te duu oooh
Kur hallall qe zemren sta kam dhaaan


Ky tekst u dërgua nga LindaTina Qeli
Publikimi: 24/11/2017


Tina Qeli - Qe 1 Vit E 7 Dit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qe 1 Vit E 7 Dit".
3. Video është e këngës "Qe 1 Vit E 7 Dit", por nuk këndohet nga Tina Qeli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tina Qeli:


Komente 0