Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina Vreshti - Djali Nga Kosova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.9 / Votuan:  7

Per here te pare moj zemer
kur une ty te pash
asnji fjal une ty s'ta thash
fort me rrahi zemra
asnji fjal se fola
krejt e moren vesht
o djali nga kosova

Rref (x2)
Hey (x2) zemer
ti o shpirti im
sonte une e ti kemi me dal n'takim
ne motel luksoz e me kabriolet
eja eja zemer shkojme ku dona vete


Shume t'kam besu
sa shume u lendova
por me ne fund me ty u dashurova
Shume t'kam besu
sa shume u lendova
por me ne fund n'Kosove u dashurova

Rref (x2)
Hey (x2) zemer
ti o shpirti im
sonte une e ti kemi me dal n'takim
ne motel luksoz e me kabriolet
eja eja zemer shkojme ku dona vete


Ky tekst u dërgua nga kleanikaKristina Vreshti
Renditja: Top 200
Publikimi: 20/07/2012


Kristina Vreshti - Djali Nga Kosova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Djali Nga Kosova".
3. Video është e këngës "Djali Nga Kosova", por nuk këndohet nga Kristina Vreshti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristina Vreshti:


Komente 0