Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  1035
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Tingulli 3nt është një grup artistësh shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Tingulli Trent kane bere nje revulucion ne muziken shqipe si dhe kane thyer shum Rekorde ne Shqipëri dhe Kosove. Getoar Selimi, i njohur edhe si Ghetto Geasy apo Geti, u lind më 3 korrik 1982 në Prishtinë. Është një rap këngëtar shqiptar nga Kosova. Getoari filloi te merrej me muzik qysh heret ne vitin 1994 ku filloi ti inçizonte kenget i tij te para. Beri nje kenge me Anita Vukpalaj te quajtur "Rap Adhuroj". Ne vitin 1996 Getoari bashkëpunoi me ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Getoar Selimi

Anëtar i grupit

Agon Amiga

Profili

Twitter

Komente

46 🔥Ma I Madhi N'ven (2010)

Pika Per Vesh (2008)

Babes (2006)

I 3nt (2004)

Alboomi I 2-Te (2002)

Prishtina Fuckin' City (2000)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

1
1
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Babastars

Etnon

Skillz

T.B.A.

O.T.R.

NRG Band

Ilirët

Elita 5

Tags: Tingulli 3nt, Tingulli Trent, Ghetto Gold, Geto Gold, Geti, Baba Records, Babba Records, Tingulli 3, Getoari, Getoar Selimi, Agoni, Tingulli Trend, Babastars


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet