Më mbaj mend (për 1 muaj)

Babastars Rrahin Noizy-N?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  14
[27-04-2012]
Telegrafi mëson se sot në orën e hershme të mëngjesit anëtarët e labelit "BABA STARS" kanë rrahur reperin nga Shqipëria, Noizy dhe një anëtar tjetër të grupit OTR.
E gjithë ngjarja ka ndodhur sot në orët e hershme të mëngjesit në aeroportin e Zurich-ut.

Sipas burimeve, Noizy ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe tashmë gjendet në përkujdesjen e mjekëve.

Ndërsa anëtarët e labelit "BABASTARS", janë shoqëruar në stacionin policor të kantonit.

Dihet se rivaliteti i këtyre dy grupeve ekziston që disa vite.
 (TelegrafI)Komente 7