Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - 4 All Bitchiz Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

big xig

Tash un jam Big Xig
Nga ky vend ku po kenoj
per her te dyt po veproj ne te njejtin po mendoj
ju smund ta paramendoni se sa shum un ju du
boll mo kom luftu tash koha te ka mbaru
pse je ti kasterjec tash un po e kuptoj se ty gjith po ta kerkojn
por ater mami se lejoj at ka ndiku edhe babi qe e kish me koh
qe e ka pas nje mercedes po e ka shit me nje vend
mobilin si tull sma merr mendja gje djeter se qikes te vet ja ka ble
nokia pa anten qe me pas varca ku dush kur dikush te therret
kurr rrutullohet qika vet ne nje drejtim ne krevet

GHETTO-GOLD
ref:4x
come on bitches bitches dance with me..bitches bitches

BIG XIG

por tash pajtoem e pendohem me ke kto sene krejt se me kqyr fuckin bithch mo nu ka rramet duesh me i prevu gjith kto stile qe mos me i lon per pakt duesh me ja mshel gojen e jo me met pa pak

GHETTO-GOLD

se shyqir ZOTIT ka shum qika tmira veq qele gojen ti plotson 3 deshira se prej deshires se par kcej ne te treten se per hip hop fatura thot se nuk e kursej driten durova ca qe ta durojn para nisjes per sex akoma i perballoni i jan quajtur gjulleks masanej i kan mar 24 or se nuk hargjidet qe perdoren boen shkor qato kan qen gjith qashtu me kon pa mar parasysh dopista la po 69 nuk ka lidhje a bo steres a je bo ganksterr punen e kryn e ecin me shpejt ashtu edhe me kerr e ato e din se per cka ne jetojm per mercedeskat e bardha qe zemren pej ma qojn


GHETTO-GOLD
ref:4x
come on bitches bitches dance with me..bitches bitches


Zdo me thon zdin kurgjo veq se esht shqiptare qika pa bo qef me hajgare ka ni her edhe pa pare ma mir me punu dicka se me met te shpia por i mer por per ty se le robot me bateria e shfrytzojn ket komanda per te njejten pun dhe per ty trupin e hedh vet per qef a po menon edhe pse mami si bertet esht puna e vet po pelqen me
provoksi ne secilin krovet ku ka hajduka biznismena e narkomana
se ktu ka profesora shum normal se sja kana

big xig
se qashtu e ka tradit nga gjyshja vet kur i bertet se qket e ka kysmet sa qe e prek po kurgjo ska te keqe pse jemi ne evrop bukuroshe me raki apo me ndoni drog kenga qeshte para ksaj ne ket rrug na qiti tingulli 3nt mendon per ju ne prishtina fucking city

GHETTO-GOLD
Ref:4x

come on bitches bitches dance with me..bitches bitches


Ky tekst u dërgua nga Arber Struga

Tingulli 3nt - 4 All Bitchiz
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "4 All Bitchiz".
3. Video është e këngës "4 All Bitchiz", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:


Komente 0