Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingulli 3nt - N'club Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

n'club me shok tu pi
raki hiq pa merzi
1 second dy gota meniher
me shoqni tu dal me kerre
pare me ferrka edhe hajgare
qeshtu jena gjith ne prishtinen
ton me shoqni tu gjujt njerz me
allti hahahhahaahh

ref x2

jena ne c'lub veq me shok
nat per nat e dit per dit
kshtu jetojna ne prishtin
tu pi raki hiq pa merzi

n'club me tingullin e 3nt
emer qe kurr s'do te harrohet
kshtu ne c'lab knaqsia jon
perfundohet haha

ref x4

jena ne c'lub veq me shok
nat per nat e dit per dit
kshtu jetojna ne prishtin
tu pi raki hiq pa merzii


Ky tekst u dërgua nga Martiri


Nuk kemi video për këtë këngë.


Tingulli 3nt
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/01/2011


Tingulli 3nt - N'club
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'club".
3. Video është e këngës "N'club", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:


Komente 0