Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tiri Gjoci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  18
 • Vendlindja:
 • Kavaje 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Tiri Gjoci është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock dhe pop-rock. Ka filluar të jetë pjesë e skenave që në moshën 14 vjeçare. Pjesëmarrës në kompeticione të ndryshme; Fitues i çmimit të Parë “The Voice of Albania 5” 2016, si edhe fitues i çmimit “Grupi më i mirë” në Kënga Magjike 2014 me grupin Bon Bon Band. Zëri është dhurata më e bukur që zoti i ka falur. I motivuar dhe i frymëzuar çdo ditë nga fansat e tij, Tiri premton se do të vijë së shpejti me materiale muzikore të reja. Në Nëntor 2013, Eltina Minarol...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Fitues i

The Voice Of Albania

Ish-Anëtar i grupit

Bon Bon Band

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Faqja

Zyrtare

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Tiri, Tiri Gjoci

Komente 0