Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tirona Fanatics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Tirona Fanatics është një grup artistësh. TIRONA FANATICS ESHTE KRIJUAR NE VITIN 8 JANAR TE VITIT 2006...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Magma

Armial

Pozitiv Records

Tags: Tirona Fanatics


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet