Më mbaj mend (për 1 muaj)


TNT - Ata Sy

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ata Sy".
3. Video është e këngës "Ata Sy", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

TNT - Ata Sy  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Biondina"

Këngë e albumit:

"Dasma"

Komente

Asnjë Koment

01/12/1985

1985-11-30T23:00:00+00:00ata sy, ata sy si harroj
kur ne ty, kur ne ty i kujtoj
tani s'ka, tani s'ka dileme.
syte e tu, syte e tu
jane si koker rrushi
qe si ka, qe si ka kerkushi
tani s'ka,tani s'ka dileme
syte e tu

ref:
A ka diqka me te bukur
shiqimi yt i thelle
a ka diqka me te vlefshme
se syte e tu te zi (x 2)

ata sy, ata sy si harroj
kur ne ty, kur ne ty i kujtoj
tani s'ka, tani s'ka dileme.
syte e tu, syte e tu
jane si koker rrushi
qe si ka, qe si ka kerkushi
tani s'ka, tani s'ka dileme
syte e tu


Ky tekst u dërgua nga MitrovicalikaAkordet:

E--------------------------------------------------------------------------
H--------------------------------------------------------------------------
G-------------------------------------------------------------------------
D------------------------------------------5-------5----------------------
A----5-----7--7-------5----7--7---5-----3------2----------------------
E----3-----5--5-------3----5--5---3-------------------------------------E--------------------------------------------------------------------------
H--------------------------------------------------------------------------
G-------------------------------------------------------------------------
D------------------------------------------7-------5----------------------
A----5-----7--7-------5----7--7---5-----5------3----------------------
E----3-----5--5-------3----5--5---3-------------------------------------


E--------------------------------------------------------------------------
H--------------------------------------------------------------------------
G-------------------------------------------------------------------------
D------------------------------------------5-------5----------------------
A----5-----7--7-------5----7--7---5-----3------2----------------------
E----3-----5--5-------3----5--5---3-------------------------------------


E--------------------------------------------------------------------------
H--------------------------------------------------------------------------
G-------------------------------------------------------------------------
D--------------------------------------------------------------------------
A----5-----7--7-------5----7--7-------3---2---3----------------------
E----3-----5--5-------3----5--5-------1---0---1-----------------------


Më Shumë Këngë Nga TNT:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet