Më mbaj mend (për 1 muaj)

TNT - E Mallkoj Ate Dite Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Q'eshte kjo rruge, e pafund
Sa premtimet qe mi dhe
Ku je ti, ku je fsheh
Me kujtime, n'bes m'ke pre

Ref.(x2)
E mallkoj ate dite jetime
Kur te mori te largoj
Tash po tretem n'got rakije
Mos kujto kaq lehte st'harroj

...

Q'eshte kjo rruge, fund nuk ka
Per ty thon nuk je më
...
Ku je tret, ku je tret
Dua t'qaj por nuk kam zë

Ref.(x2)
E mallkoj ate dite jetime
Kur te mori te largoj
Tash po tretem n'got rakije
Mos kujto kaq lehte st'harroj.


Ky tekst u dërgua nga ValnTNT
Publikimi: 06/04/2009


TNT - E Mallkoj Ate Dite
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mallkoj Ate Dite".
3. Video është e këngës "E Mallkoj Ate Dite", por nuk këndohet nga TNT.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga TNT:


Komente 0